The Best Music

To co najlepsze ...

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 24-01-13 19:54:33

 Damianos500

Rapmaniak//Najlepszy admin <3

Zarejestrowany: 10-01-13
Posty: 81
Punktów :   
Ulubiony gatunek muzyczny: Rap
WWW

Damianos500-Witam wszystkich

Siemka. Mam na imię Damian i mam 17 lat. Moje hobby to piłka nożna (ulubiony klub Manchester United). Drugim moim hobby jest muzyka. Szczególnie rap. Jestem adminem na forum i czasem coś napiszę na stronie Pabla. Miłego forumowania!

Offline

 

#2 13-02-13 20:49:26

 Sabazios30

Moderator

Skąd: Rzeszów
Zarejestrowany: 13-02-13
Posty: 35
Punktów :   
Ulubiony gatunek muzyczny: Black&Death Metal

Re: Damianos500-Witam wszystkich

Siema Damian.Jak ktoś wbije na tę strone to super.Muzyka jest naszym nieodłącznym elementem w życiu.Juz mam w GU w podpisie tę strone:)
Ja 18 lutego skończe 33.Dla znajomych Maro.

Offline

 

#3 13-02-13 21:03:15

 Pablo

Klawiszomaniak / Administrator

Zarejestrowany: 06-01-13
Posty: 123
Punktów :   
Ulubiony gatunek muzyczny: Eurodance
WWW

Re: Damianos500-Witam wszystkich

Siemanko Ludzie ze świata Internetu i Muzyki !

Mam na imię Paweł, mam 19 lat, uczę się informatyki. Hobby jak zapewne każdy z Nas na tym forum ma te same, muzyka. Tak zgadza się, nie każdy posiada pełną wiedzą na taki szeroki temat, ja też nie, więc uczę się od najlepszych, szukam ludzi i rozmawiam z nimi szeroko o muzyce. Mam już za sobą kilka utworów, małych imprez i w każdej wolnej chwili siadam do syntezatora. Jestem administratorem strony http://d-j-pablo.webnode.com/ jak i tego forum, którego razem z Wami chcę prowadzić, wrócić do wspomnień tamtych lat, ale jednocześnie pamiętać o nowościach, waszych utworach i rozmawiać na temat każdego z działów.

Uczę się od wszystkich wszystkiego i nie boje się krytyki. Forum jest po to, aby rozmawiać !
Pozdrawiam


Każdy z Nas jest częścią jednego - dźwięku muzycznego.

Offline

 

#4 21-02-13 01:06:38

DirtyShock

Mam chęci

526881
Call me!
Skąd: Marki
Zarejestrowany: 19-02-13
Posty: 19
Punktów :   
Ulubiony gatunek muzyczny: Electro/House/Fidget

Re: Damianos500-Witam wszystkich

No więc tak Mam na imię Norbert. Lat 19. Od najmłodszych lat zamiłowanie do piłki nożnej i oczywiście muzyki 9 lat grałem w klubie no ale dosyć poważna kontuzja uniemożliwiła mi granie w piłeczkę, więc rozszerzam wiedzę i umiejętności w kierunku "didżeingu"   Preferuję Electro jak i pochodne gatunki Staram się swojemu graniu narzucić własny styl, zaskoczyć publikę sposobem grania jak i doborem utworów   Muzyka pozwala mi odpocząć od ciężkiej rzeczywistości  

Pozdro

Offline

 

#5 21-02-13 19:55:31

Pawelo512

Mam chęci

Zarejestrowany: 17-02-13
Posty: 16
Punktów :   
Ulubiony gatunek muzyczny: Jestem niezdecydowany

Re: Damianos500-Witam wszystkich

jestem Paweł mam nie powiem ile lat (Powód: Śmiesznie mało ) muzyke lubie, dołaczyłem by dowiedziec się o niej wiecej.Nie za dużo o niej wiem. Lubię piosenki typu gangnam style itp. (słabo znam gatunki muzy) Moje główne hobby to Piłka Nożna, gram regularnie w szkółce piłkarskiej dla chętnych (tzn. przychodzi kto chce).

Offline

 

#6 21-02-13 21:46:52

 Pablo

Klawiszomaniak / Administrator

Zarejestrowany: 06-01-13
Posty: 123
Punktów :   
Ulubiony gatunek muzyczny: Eurodance
WWW

Re: Damianos500-Witam wszystkich

@ Pawelo512
Wiek to tylko liczba, bardzo nam miło, że młodzi ludzie, tacy jak Ty, interesują się muzyką i chcą zgłębić swoją wiedzę. Powiem tak, uczymy się tutaj wszyscy, wszystkiego Więc nie krępuj się i aktywnie rozmawiaj z Nami


Każdy z Nas jest częścią jednego - dźwięku muzycznego.

Offline

 

#7 01-04-13 23:16:07

 Matthew97

Moderator

Zarejestrowany: 01-04-13
Posty: 8
Punktów :   
Ulubiony gatunek muzyczny: Reggae, Ska, Punk

Re: Damianos500-Witam wszystkich

Witam wszystkich. Mam na imie Mateusz (16 l.) tak jak wszyscy na tym forum interesuje sie muzyką. Z reguły jest to reggae, ska i punk ale to tylko w domowym zaciszu (czyt. mój pokój o ile przekopię się przez górę śmieci do wierzy stereo )

Pozdro.

Ostatnio edytowany przez Matthew97 (01-04-13 23:18:10)


"Łatwopalny, szybkoschnący klej butapren możesz mieć weź woreczek i słoiczek i pójdziemy naćpać się"
Defloracja - boothaprehm

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.galactikfootballgame.pun.pl www.wresling.pun.pl www.gmzarszyn.pun.pl www.tspol.pun.pl www.trollekomiksowe.pun.pl