The Best Music

To co najlepsze ...

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 04-03-13 14:21:24

 Pablo

Klawiszomaniak / Administrator

Zarejestrowany: 06-01-13
Posty: 123
Punktów :   
Ulubiony gatunek muzyczny: Eurodance
WWW

Klawiszologia

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]


Każdy z Nas jest częścią jednego - dźwięku muzycznego.

Offline

 

#2 05-03-13 13:48:22

 Damianos500

Rapmaniak//Najlepszy admin <3

Zarejestrowany: 10-01-13
Posty: 81
Punktów :   
Ulubiony gatunek muzyczny: Rap
WWW

Re: Klawiszologia

Przesłuchałem tylko ten techno bit. nie jest zły,ale ten początek z tymi klawiszami strasznie mnie wkurzał

Offline

 

#3 05-03-13 17:06:42

 Pablo

Klawiszomaniak / Administrator

Zarejestrowany: 06-01-13
Posty: 123
Punktów :   
Ulubiony gatunek muzyczny: Eurodance
WWW

Re: Klawiszologia

Jakbyś mógł bardziej sprecyzować dokładnie, w którym miejscu dokładnie ( jakiś czas czy coś ) wiedziałbym nad czym pracować.


Każdy z Nas jest częścią jednego - dźwięku muzycznego.

Offline

 

#4 05-03-13 19:17:41

 Damianos500

Rapmaniak//Najlepszy admin <3

Zarejestrowany: 10-01-13
Posty: 81
Punktów :   
Ulubiony gatunek muzyczny: Rap
WWW

Re: Klawiszologia

więc tak: od 00-1.30 te intro czy to strasznie słabe dla mnie takie kiczowate i tam są klawisze bardzo prosto zagrane,wgl mi się nie podobają, poźniej od 4.10min do 5 jest naprawdę dobrze podoba mi się. Dalej już poprawnie.
ps. znamy się nie od dziś nie hejtuje mówie co i jak mi się podoba sam jestem nie lepszy o czym wiesz Paweł. Pjona!

Offline

 

#5 06-03-13 10:53:47

 Pablo

Klawiszomaniak / Administrator

Zarejestrowany: 06-01-13
Posty: 123
Punktów :   
Ulubiony gatunek muzyczny: Eurodance
WWW

Re: Klawiszologia

Zgadza się, tylko założenie moje było takie, żeby nie było szału w tym, mało tego, chciałem również pokazać, jaka prostota występuje w dźwiękach i w jaki prosty sposób można ułożyć dźwięki. Tak zgadza się Damian, znamy się nie od dziś, dlatego też jeżeli mamy pewne zainteresowanie muzyką, musimy się uczyć wzajemnie Wracając do utworów, fakt faktem, dalsza cześć tego mixa, jest przyjemniejsza dla ucha. Trzeba wziąć pod uwagę to, że automaty dźwiękowe wiele ograniczają, z czym też się nie zgodzę do końca Bo jeśli posiadamy trochę wyobraźni, to ja nie widzę problemu przełożyć do na dźwięki ; ] Trzeba też, słuchając utworów, szukać założeń jakie miał autor, to jakiego gatunku muzyki starał się przybliżyć swoje dźwięki i co chciał przekazać w nutach, które wystukał, ale oczywiście krytykę przyjmuję i będę się starał o bardziej dobrane dźwięki i melodię.
Pozdrawiam !


Każdy z Nas jest częścią jednego - dźwięku muzycznego.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pokeland.pun.pl www.ninjabatlle.pun.pl www.sielczanie.pun.pl www.gmzarszyn.pun.pl www.wesolakompania.pun.pl